• 1 z 5
 

Samsung Gear SM-R323 VR brýle virtuální reality Glasses modré

 

Nechte se vtáhnout
Virtuální realita je budoucnost, díky chytrým brýlím Samsung Gear VR si ji však už nyní může každý vyzkoušet a běžně používat.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 995 Kč
Kategorie Pro teenagery
Záruka 2 roky
 

Samsung Gear SM-R323 VR brýle virtuální reality Glasses modré

 

Popis produktu


Nechte se vtáhnout!


Virtuální realita je budoucnost, díky chytrým brýlím Samsung Gear VR si ji však už nyní může každý vyzkoušet a běžně používat. Kompatibilní telefon jednoduše vložíte do brýlí, přes microUSB či USB-C jej připojíte a spolehlivým mechanismem pak ještě dokonale uchytíte. Displej telefonu ve spolupráci se speciálními čočkami slouží jako super obrazovka. Celé příslušenství si pak už jen nasadíte na hlavu a začnete si přímo z brýlí stahovat speciální obsah.


Intuitivní ovládání:


Hlavou můžete otáčet všemi směry a podle toho vidíte stejným způsobem i patřičnou virtuální realitu, jako byste v ní přímo byli. Po technické stránce to zajišťuje akcelerometr, gyroskop, čidla pro přiblížení a sensor magnetického pole. Pro další ovládání slouží dotykový touchpad umístěný na pravé straně brýlí, stejně tak jako tlačítko pro krok zpátky.


Nejpokročilejší a nejpohodlnější provedení:


Samsung Gear VR jsou nejúžasnější chytré brýle pro virtuální realitu. Ať už svým kompaktním a pohodlným provedením, tak svými pokročilými funkcemi a hlavně také naprosto dokonalou interpretací virtuální reality.


Chytré brýle Samsung Gear VR (R322) jsou kompatibilní s mobilními telefony Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+ a Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge které nejsou součástí balení.

 

Klíčové vlastnosti:

 

Vychutnejte si virtuální realitu i u vás doma
Příjemné polstrování a lepší ergonomie
Nově konektor typu USB-C a větší zorné pole
Luxusní, elegantní design
Zpětná kompatibilita z USB-C na microUSB díky přiloženému adaptéru


Brýle jsou kompatibilní s:

 

Samsung Galaxy Note 7, Galaxy S7, S7 edge, S6, S6 edge, S6 edge+ (SM-N930, SM-G930F, SM-G935F, SM-G920F, SM-G925F, SM-G928F)

 

Obsah balení:

1 x Samsung virtuální brýle modrá / černá
2 x čelenka
Adaptér USB Type-C
Adaptér pro micro USB
Manuál ke stažení zde (download)

 

Bližší popis přímo na stránkách výrobce: Samsung

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.